Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są sprawowane w naszej świątyni; w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 17.30., wtorek i czwartek  po Mszy św. o godz. 7.00, a w niedzielę o godz. 14.30.

W liturgii Kościoła:

• Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • Czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 21. czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00. Udzieli go Ks. Bp Jan Zając. Zapraszam do wspólnej modlitwy kandydatów do bierzmowania: w piątek i sobotę  na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00 oraz w niedzielę na 15.00.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Od 20 czerwca w Archidiecezji Krakowskiej zostaje odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestniczenia we Mszy Świętej.

Za składane ofiary na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.