W Oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna  połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. W czwartek na zakończenie oktawy: błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.

Czwartek (23.06.) –  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Piątek (24.06.) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja.

Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami na Msze święte na zakończenie roku szkolnego, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za kończący się czas nauki i prosić Go o opiekę na czas wakacyjnego wypoczynku.

• Szkoła Podstawowa Królowej Jadwigi w Sierczy –  piątek, godz. 10.00.
  • Przedszkole Św. Anieli Merici Sióstr Urszulanek UR w Sierczy czwartek, godz. 15.30.

Możliwość spowiedzi w ciągu tygodnia przed nabożeństwem.

Za składane ofiary na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej serdeczne Bóg zapłać.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Na wakacyjny czas dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz wszystkim rozpoczynającym urlopy życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w  trudzie tym, którzy pracują, aby inni mogli wypoczywać.