Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele; w poniedziałek – po Mszy św. o godz. 8.00, wtorek i czwartek  – po Mszy św. o godz. 7.00, środa, piątek i sobota –  17.30., niedziela – 14.30.

Jutro (poniedziałek – 21.06.) Ks. Bp Jan Zając podczas Mszy św. o godz. 18.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klasy VIII.

Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież wraz z rodzicami i wychowawcami na Msze święte na zakończenie roku szkolnego, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za kończący się czas nauki i prosić Go o opiekę na czas wakacyjnego wypoczynku.

• Szkoła Podstawowa Królowej Jadwigi w Sierczy –  piątek, godz. 9.00.
  • Przedszkole Św. Anieli Merici Sióstr Urszulanek UR w Sierczy wtorek, godz. 10.30.

Możliwość spowiedzi w ciągu tygodnia przed nabożeństwem.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi,
  • Czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zgodnie z postanowieniem podjętym przez Konferencję Episkopatu Polski, Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Za składane ofiary na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej serdeczne Bóg zapłać.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Na wakacyjny czas dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz wszystkim rozpoczynającym urlopy życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w  trudzie tym, którzy pracują, aby inni mogli wypoczywać.