Decyzją Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z dniem 1 lipca w naszej parafii nastąpi zmiana proboszcza. Urząd ten obejmie wikariusz Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu, Ks. Jerzy Biernat. Uroczyste objęcie parafii w obecności delegata Metropolity Krakowskiego Księdza Dziekana Dekanatu Wieliczka Zachód Jacka Makoty odbędzie się w przyszłą niedzielę (03.07.) na Mszy Świętej o g. 9.00.

Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele; dzisiaj o godz. 14.30, w poniedziałek i środę o 17.30, wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 7.00.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła
  • Wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • Środa – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W tym tygodniu jest I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.  Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

Pomoc  Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca (02.07.) o 20.30 na Apel Jasnogórski. Bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone dla potrzebujących składane do puszki św. Antoniego.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Na wakacyjny czas dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz wszystkim rozpoczynającym urlopy życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w  trudzie tym, którzy pracują, aby inni mogli wypoczywać.