Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele; dzisiaj o godz. 14.30, w poniedziałek i środę o 17.30., wtorek po Mszy św. o godz. 7.00.

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; a we wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W tym tygodniu jest I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.  Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

Pomoc  Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca (03.07.) o 20.30 na Apel Jasnogórski. Bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone dla potrzebujących składane do puszki św. Antoniego.

W sobotę odbędą się w naszym kościele śluby wieczyste Siostry Moniki Topper z naszej wspólnoty. Będzie to przejmująca uroczystość w wymiarze zakonnym, ale i także parafialnym. Wspólnie z Siostrami Urszulankami serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę św. o godz. 11.00.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej. Na prośbę Metropolity Krakowskiego dziś swoimi ofiarami wspieramy poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej. Specjalna puszka jest wystawiona przy wejściu do kościoła.

Proszę zwrócić uwagę w gablotce przed kościołem na szczególne podziękowanie od rodziny Januszów, za kwestę, która odbyła się w lutym przy naszym kościele na koszty leczenia ich synka Tymka.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Na wakacyjny czas dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz wszystkim rozpoczynającym urlopy życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku, przeżywanego w kontakcie z Bogiem i pięknem świata. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w  trudzie tym, którzy pracują, aby inni mogli wypoczywać.