Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca na każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.

Wczoraj w naszym kościele odbyła się uroczystość złożenia ślubów wieczystych przez siostrę Monikę Tropper. Przy wyjściu z kościoła znajduje się okolicznościowa książeczka „Tradycja wychowania urszulańskiego”.

Jest nowy numer bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

• Wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • Czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

8 lipca (czwartek) Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza mieszkańców do udziału w akcji krwiodawstwa w nadszybiu szybu Regis i tężni solankowej w godzinach 10.00-16.00. Obok możliwości oddania krwi po wykupieniu wejściówki do tężni w cenie 1 zł będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, porad i konsultacji: pediatry, kardiologa, fizjoterapeutów, zmierzyć ciśnienie krwi i saturację. Godziny porad i zasady sprawdzić można na stronie kopalnia.pl

9 lipca (piątek)  do godz. 16.00 odbędzie się przy naszym kościele zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, lodówki, mikrofalówki, telewizory, komputery, odkurzacze, kuchenki, telefony itp.). Jest ona realizowana w ramach akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Zostań Patronem Polskich Misjonarzy”.

15 lipca (czwartek) organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godz. 8.00, powrót późnym wieczorem.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej. W ostatnią niedzielę swoimi ofiarami wsparliśmy poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej kwotą 3280 zł.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i czas urlopu na terenie naszej parafii życzę udanego wypoczynku. Udającym się na wakacje życzę pogodnego i pełnego pokoju ducha odpoczynku.