Rozpoczęliśmy nowennę przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Codziennie po Mszy Św. modlitwa w tej intencji, a w każdą sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą różańcową w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.

• Wtorek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera.
  • Czwartek – święto św. Marii Magdaleny.
  • Piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  • Sobota – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  • Niedziela – święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona  kierowców.

Tradycyjne błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów w sobotę oraz w niedzielę po Mszach świętych. Będzie można złożyć ofiarę na misyjne środki transportu biorąc udział w akcji „1 grosz za 1 kilometr jazdy bez wypadku” organizowany przez MIVA Polska – organizacji na rzecz zakupu misyjnych środków transportu. Szczegóły na plakacie.

W sobotę, 24 lipca, w Sanktuarium św. Jana Pawła II, o godz. 17.00 rozpoczną się uroczystości 5. rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Szczegóły na plakacie.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i czas urlopu na terenie naszej parafii życzę udanego wypoczynku. Udającym się na wakacje życzę pogodnego i pełnego pokoju ducha odpoczynku.