18. Niedziela Zwykła – 02.08.2020

Dzisiaj za pobożne nawiedzenie kościoła franciszkańskiego lub parafialnego z równoczesnym odmówieniem „Modlitwy Pańskiej” i „Symbolu Wiary” („Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”) można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, Komunia święta, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).

Kancelaria parafialna w poniedziałek i piątek będzie nieczynna. W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi. Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

• Wtorek –  wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  • Czwartek – święto Przemienienia Pańskiego.
  • Sobota –  wspomnienie św. Dominika, kapłana.
  • Niedziela – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

Na zakup misyjnych środków transportu złożyliśmy ofiarę 1320 zł. Serdeczne podziękowanie tym, którzy włączyli się w tę akcję.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.