18. Rocznica śmierci św. Jana Pawła II

Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski kieruje do nas zaproszenie na następujące wydarzenia związane z 18. rocznicą śmierci św. Jana Pawła II dnia 2 kwietnia br.:

• Koncert “Nie zastąpi Ciebie nikt” realizowany przez TVP oraz Polskie Radio i Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II na rynku w Wadowicach od godz. 18.00.
  • Spotkanie pod Oknem Papieskim przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie organizowane przez Archidiecezję Krakowską od godz. 20.00.
  • Osoby, które nie mogą być w tym dniu przy Franciszkańskiej 3, zachęcamy do duchowej łączności i do zapalenia świec w oknach domów czy mieszkań o godz. 21.37. Ten drobny gest będzie znakiem pamięci i wdzięczności Papieżowi Polakowi.

Nasz kościół będzie otwarty dzisiaj (02.04.2023) w godzinach 20.00 – 22.00 dla wiernych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wymienionych inicjatywach.