2. Niedziela po Bożym Narodzeniu

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy.

W tym roku z uwagi na panującą sytuację epidemiczną nie ma tradycyjnie rozpisanej wizyty kolędowej. Jest możliwość odwiedzin rodzin, które o to poproszą, zgłaszając się do zakrystii po Mszach św. lub telefonicznie.

Dzieło misyjne dzieci i młodzieży ze Scholki  tzw. „Kolędnicy Misyjni”, nie będą odwiedzać naszych domów. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przedstawią krótki program „Z kolędą misyjną”.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego. Liturgię Mszy św. o godz. 11.00 ubogaci Orkiestra Dęta „Koźmice Wielkie”, a po Mszy św. będzie jeszcze dodatkowy koncert kolęd.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.  Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, aby naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom w Nowym Roku błogosławił.

We wtorek (04.01.) o godz. 13.00 w naszym kościele odbędzie się pogrzeb śp. Zbigniewa Zuzka. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”.