W poniedziałek (17.01.) w kościele katolickim w Polsce obchodzimy XXV Dzień Judaizmu, a  w dniach 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek – Wspomnienie św. Antoniego, opata
  • Środa – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • Piątek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

W tym roku z uwagi na panującą sytuację epidemiczną nie ma tradycyjnie rozpisanej wizyty kolędowej. Jest możliwość odwiedzin rodzin, które o to poproszą, zgłaszając się do zakrystii po Mszach św. lub telefonicznie. W sobotę i niedzielę  na Mszach św. będą specjalne błogosławieństwa kolędowe.

W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. Od 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę zdrowia, błogosławionej niedzieli i radości na każdy dzień.