Dzisiaj na zakończenie każdej Mszy św. comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę o godz. 17.30 Różaniec w ramach Nowenny przed uroczystością beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

W przyszłą niedzielę (12 września br.) będziemy przeżywać uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej, która odbędzie się o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie -Wilanowie.

Nowy numer bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” poświęcony jest Słudze Bożemu kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu we środę święto Narodzenia NMP, a w czwartek wspomnienie bł. Anieli Salawy.

Można się jeszcze zapisywać na pielgrzymkę w terminie: 15.09 – 19.09. 2021r. W programie m.in.: Gietrzwałd, Święta Lipka, Sokółka, Święta Woda, Olsztyn, Białystok, Wilczy Szaniec, Augustów i Dolina Rospudy. Szczegółowy program w gablotce i na stronie internetowej.

W odpowiedzi na wezwanie papieża Franciszka dzisiejsza niedziela przeżywana jest w Kościele w Polsce jako Dzień Solidarności z Afgańczykami. W związku z tym do puszek przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.