25. Niedziela Zwykła – 20.09.2020

Kościół w Polsce obchodzi dziś 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W liturgii Kościoła:

Poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Środa – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

W poniedziałki, środy, piątki i soboty przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu; odmawiamy dziesiątek Różańca i Litanię do św. Jana Pawła II oraz śpiewamy suplikacje.

W dniach od 3-4 października  w  Parafii św. Pawła Apostoła Wieliczka – Krzyszkowice odbędzie się kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa. Zapisy przez pocztę elektroniczną na stronie internetowej tejże parafii.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się w najbliższy piątek 25 września po Mszy św.

Od dziś jest nowy miesięcznik dla najmłodszych pt. „Staś” w cenie 8 zł.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę miłej niedzieli oraz wszelkich potrzebnych łask i mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień.