W liturgii Kościoła:

• Poniedziałek –  święto św. Łukasza, ewangelisty.
  • Wtorek –  wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana.
  • Środa – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera.
  • Piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża.

Serdecznie zapraszam do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedzielę o godz. 14.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.

W piątek na różaniec na godz. 17.15 zapraszam serdecznie dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. wraz z rodzicami.

W zakrystii lub w kancelarii, przyjmuje na wypominki jednorazowe (listopadowe) i roczne.

Można już zamawiać i rezerwować Msze św. na 2022 r.

19.10. (wtorek) organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Zakopanego. W planie (jeśli będzie ładna pogoda) m.in. Rusinowa Polana i Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach. Zainteresowane osoby proszę o osobisty kontakt.

24.10. (niedziela) Orkiestra Koźmice zaprasza do Domu Ludowego w Koźmicach Wielkich (godz. 16.00) na koncert z okazji 4. rocznicy powstania orkiestry.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach, a także te złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w kwocie 910 zł

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Różańca Świętego.