Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.

Serdecznie zapraszam do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedzielę o godz. 14.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.

W piątek przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Wypominki roczne przyjmuję w zakrystii i w kancelarii parafialnej, natomiast jednorazowe (listopadowe) możemy składać do skarbony obok ołtarza. Modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami listopadowymi w dzień Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych (do 8 listopada) przed Mszą św.

12 listopada (sobota) planujemy tradycyjną “XI Pielgrzymkę do  Kaplicy św. Kingi” w Kopalni Soli w Wieliczce. W programie  Msza św. w Kaplicy św. Kingi, zwiedzanie kopalni i koncert Orkiestry Dętej działającej w Koźmicach Wielkich. Chętni mogą zgłaszać się do Pani Sołtys.

Młodzież klas VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkania, które odbywają się w poniedziałki i środy w październiku o godz. 17.30.

Młodzież, która pragnie pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na spotkania we wtorki o godz. 19.00 w dolnej części naszego kościoła.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, są nowe numery Gościa Niedzielnego, Stasia oraz bezpłatnego kuriera wydawniczego

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach, a także te złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w kwocie 2951 zł i 50 gr.

Naszym Parafianom i Gościom życzę obfitości łask Bożych i polecam opiece Matki Najświętszej na każdy dzień.

W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej odbył się pogrzeb +Antoni Stawarczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie