Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.

Serdecznie zapraszam do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w niedzielę o godz. 14.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.

W czwartek przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Wypominki roczne przyjmuje w zakrystii i w kancelarii parafialnej, natomiast jednorazowe (listopadowe) możemy składać do skarbony obok ołtarza. Modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami listopadowymi w dzień Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i przez całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych (do 8 listopada) przed Mszą św.

Można już zamawiać i rezerwować Msze św. na 2022 r.

Dziękuje za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Różańca Świętego.