Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Do końca listopada można uzyskać odpust zupełny w intencji zmarłych.

W liturgii Kościoła:

• Poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy patronki muzyki kościelnej
  • Wtorek – św. Klemensa I, papieża i męczennika
  • Środa – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy
  • Czwartek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

Z okazji przypadającego dziś wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej,  naszą modlitwą i wdzięcznością ogarniamy Pana Organistę, Scholę Dorosłych i Scholkę „Sierczańskie nutki”.
Życzymy dużo radości z gry, śpiewu i służenia swoim talentem Panu Bogu i naszej wspólnocie.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

W minioną niedzielę podczas V Światowego Dnia Ubogiego i Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebraliśmy do puszek przed kościołem 1295 zł.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Ponówmy Akt uznania Jezusa Królem Wszechświata: Panie Jezu Chryste. Ciebie wybieram jako mojego Pana i za Apostołem Piotrem powtarzam: Ty jesteś Chrystus, Boga Syn Zbawiciel. Tobie oddaję moją przeszłość, dzień dzisiejszy i przyszłość oraz całą moją wieczność. Ty jesteś moją Prawdą. Ty jesteś moją Drogą. Moim Życiem i moją Miłością. Teraz i na wieki. Amen”.