We środę będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i  18.00. Podczas Mszy św. poświęcenie gromnic. Również we wtorek przypada XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Z racji I piątku miesiąca od godz. 16.30 możliwość spowiedzi. Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII.

W pierwszą sobotę miesiąca Pomoc Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb ” zaprasza na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Jednocześnie informujemy iż bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00. w „Barce” przy klasztorze. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone dla potrzebujących składane do puszki św. Antoniego.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  • Czwartek – wspomnienie św. Błażeja, którego czcimy jako orędownika w chorobach gardła –  poświęcenie jabłek i  błogosławieństwo św. Błażeja.
  • Sobota – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy – poświęcenie chleba, soli   i wody.

W związku z kończącym się okresem kolędowym pragnę podziękować wszystkim za okazaną życzliwość, wspólną modlitwę, indywidualne zaproszenia do waszych domów i złożone ofiary. Część ofiar jest przeznaczona na Kurię Metropolitalną, seminarium, bratnią pomoc, utrzymanie domów samotnej matki i na UPJP2.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę zdrowia, błogosławionej niedzieli, obfitości Bożego błogosławieństwa i Bożego światła na drogach codzienności.

We środę (02.02.) o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się pogrzeb śp. Małgorzaty Kulczyńskiej Vel Nowosad. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie”.