5. Niedziela Wielkanocna

Zapraszam serdecznie do udziału w nabożeństwach majowych w dzień powszedni o godzinie 17.30, natomiast w niedziele o godzinie 14.30.

W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (są to dawne „dni krzyżowe”).

W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo majowe.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.