Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i XXX Światowy Dzień Chorego. W sobotę o godz. 9.00 będzie Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. W niedzielę po Mszach Świętych będzie także możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

Wczoraj w Parafii św. Pawła Apostoła w Wieliczce – Krzyszkowicach zostało pobłogosławionych na lektorów 4 naszych ministrantów. W niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 będzie dodatkowe  błogosławieństwo 2 lektorów, którzy w czasie uroczystości w Krzyszkowicach byli na kwarantannie.

Ze względu na lekcje w systemie zdalnym nie będzie ogólnych spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.  Będzie natomiast w środę i piątek po Mszy św. możliwość spotkań w małych grupach.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę dobrego tygodnia, obfitującego w  Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.

W tym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Małgorzaty Kulczyńskiej Vel Nowosad i śp. Henryka Majki. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie”.