6. Niedziela Wielkanocna

Trwa piękny miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszam serdecznie do udziału w nabożeństwach majowych w dzień powszedni o godzinie 17.30, natomiast w niedziele o godzinie 14.30.

W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (są to dawne „dni krzyżowe”). Od piątku (14.05) do soboty (22.05), trwać będzie w całym Kościele Nowenna przygotowująca nas do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Podczas nabożeństw majowych będziemy modlić się w tych intencjach.

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

Piątek – święto św. Macieja Apostoła.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziękuję za zrozumienie i za przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych dotyczących: limitu wiernych w świątyni, zachowaniu dystansu, noszeniu maseczek, dezynfekcji rąk i innych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej odbył się pogrzeb śp. Czesława Kurka. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”.

Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.