W piątek 11 lutego było wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i XXX Światowy Dzień Chorego. W sobotę o godz. 9.00 odbyła się w naszym kościele Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Dziś po Mszach Świętych będzie jeszcze możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

W poniedziałek Święto Świętych Cyryla i Metodego, głównych patronów Europy.

Ze względu na lekcje w systemie zdalnym nie będzie jeszcze w tym tygodniu ogólnych spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.  Będzie natomiast w środę i piątek po Mszy św. możliwość spotkań w małych grupach.

W dniach 05-06.03.2022 r. (sobota i niedziela) odbędzie się kurs przedmałżeński w Parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Sygneczowie. Zapisy na stronie internetowej naszej parafii.

W terminie 11.05-15.05.2022r. organizujemy pielgrzymkę na Pomorze. W programie: Malbork, Gdańsk, Gdynia, Przylądek Rozewie, Hel, Westerplatte, Sopot i Toruń. Szczegółowy program w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1 procenta podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska Caritas prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof.

Z prasy katolickiej jest do nabycia „Gość Niedzielny”. Jest także nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” oraz Miłujcie się!” Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę zdrowia,  błogosławionej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.