W liturgii Kościoła:

• Wtorek – święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  • Środa – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII będą w środę i piątek po Mszy św.

W dniach 05-06.03.2022 r. (sobota i niedziela) odbędzie się kurs przedmałżeński w Parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Sygneczowie. Zapisy na stronie internetowej naszej parafii.

W terminie 11.05-15.05.2022r. organizujemy pielgrzymkę na Pomorze. W programie: Malbork, Gdańsk, Gdynia, Przylądek Rozewie, Hel, Westerplatte, Sopot i Toruń. Szczegółowy program w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1 procenta podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska Caritas prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof.

Z prasy katolickiej jest do nabycia „Gość Niedzielny”, gazeta ewangelizacyjna „Dobre Nowiny” oraz Miłujcie się!” Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Przy wyjściu z kościoła do puszek można złożyć ofiarę dla lektorów i ministrantów.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę zdrowia,  błogosławionej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały tydzień.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wiktorii Czyżowskiej. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie”.