Kolędnicy Misyjni – podziękowania

Składamy wielkie Bóg zapłać  Rodzinom, które otworzyły swoje serca i domy na Kolędników Misyjnych. Spotkaliśmy się z wyjątkową gościnnością, hojnością, po prostu czuliśmy się w każdym domu przyjęci po królewsku !!! Dziękujemy za przemiłe spotkania i rozmowy, nie zabrakło też łakoci dla dzieci (do dzisiaj częstujemy się tymi smakołykami) Bóg zapłać. Odwzajemniamy każde dobro modlitwą.

Dziękujemy Opiekunom grup, którzy poświęcili swój czas i byli pomocą i wsparciem dla dzieci. Dziękujemy, że można na WAS liczyć w każdej sytuacji. Dziękujemy również tym, którzy służyli samochodami jako kierowcy,  by zawozić Kolędników w różne strony naszej Parafii, ale i w stronę Magistratu w Wieliczce, czy też do Sygneczowa. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu gwiazd dla Kolędników.

Naszą wdzięczność wszystkim, którzy nam pomogli wyrażamy modlitwą i dobrym słowem: Dziękujemy, Bóg zapłać! Dobrze, że jesteście. Niech Bóg WAM błogosławi.

Zebrana kwota : 7.000,10 gr   i  5 euro

s.Rafaela