Niedziela Chrztu Pańskiego

Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

W tym roku z uwagi na panującą sytuację epidemiczną nie ma tradycyjnie rozpisanej wizyty kolędowej. Jest możliwość odwiedzin rodzin, które o to poproszą, zgłaszając się do zakrystii po Mszach św. lub telefonicznie.

W środę (lub piątek) na godz. 18.00 zapraszam młodzież klas VIII na spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej, spokojnej niedzieli, udanego nadchodzącego tygodnia, obfitości łask Bożych oraz wzrastania w wierze, nadziei i miłości