Niedziela Chrztu Pańskiego

Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyty jest zamieszczony w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 13.01 od godz. 8.30.

W sobotę podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.

W sobotę 14.01 odbędzie się wyjazd Scholi Sierczańskie Nutki na kolędowanie do Rokicin Podhalańskich koło Rabki, natomiast w niedzielę 22.01 przyjedzie do nas góralski zespół dziecięcy z Rokicin, aby po Mszy św. o godz. 11.00 wspólnie kolędować.

Młodzież klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkania, które odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 18.00.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za wszelkie ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto parafii.

Wszystkim parafianom, dobrodziejom i gościom życzę błogosławionej niedzieli. Niech nas umacnia i prowadzi w naszym codziennym życiu Boże błogosławieństwo.