Niedziela Palmowa – okiem obiektywu

Z racji Niedzieli Palmowej odbył się można powiedzieć, że już tradycyjnie parafialny konkurs na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną palmę. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużą popularnością, a w konkursie wzięło udział wielu uczestników.
Jury miało nie lada problem aby wyłonić zwycięzców ale przyznało 1,2 i 3 miejsce oraz wyróżnienia.

1. Alicja i Łucja Kasińska
2. Antonina i Dobrawa Kazaniecka
3. Emilia Jastrzębska i Laura Ptak

Wyróżnienia: Julia Kara, Karolina Gumuła, Dorota i Filip Kwiecień, Ada Piąstka, Igor Paździerkiewicz

Jury w składzie: s. Rafaela Puzio, Agnieszka Borowska, Agata Adamska i Przemysław Butrym

Należy również dodać, że w konkursie nie było przegranych i każdy otrzymał nagrody oraz słodycze. Zadowolone miny dzieci – bezcenne :). Przy tej okazji dziękujemy serdecznie rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tych pięknych palm.

Zapraszamy za rok.

Jeśli ktoś nie mógł być na mszy o 11.00 i to wydarzenie go ominęło to może przeglądnąć zdjęcia poniżej.