Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 14.30, w poniedziałek i wtorek o godzinie 17.30. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w środę, czwartek, piątek i sobotę o 17.30, a w niedzielę o godz. 14.30.

W niedzielę (19.06.) o godz. 12.30 rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas IV.

Bierzmowanie młodzieży z klasy VIII będzie się 15. czerwca (środa) o godz. 18.00.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w dniach 4-5. czerwca w Parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Sygneczowie. Zapisy na stronie internetowej naszej parafii.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.  Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

Pomoc  Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca (05.06.) o 20.30 na Apel Jasnogórski. Po nim czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do godz. 24.00. Bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za ofiary przeznaczone dla potrzebujących składane do puszki św. Antoniego.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej. Rodzicom dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii św. dziękuję za dar ołtarza, dwa mikrofony do naszego kościoła.

Chętnych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w październiku proszę o osobisty kontakt ze mną do 15 czerwca.

Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów. Na podążanie ku niebu, niech Pan Bóg wszystkim błogosławi!

W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Edwarda Gabrysia. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”.