Trwając w przygotowaniu do uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego rozpoczynamy w Archidiecezji Krakowskiej nowennę w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny. W każdą sobotę do 11 września 2021 roku przed wieczorną Mszą św., wobec Najświętszego Sakramentu, będziemy trwać na modlitwie różańcowej. Na każdy dzień tygodnia zostały zaproponowane cytaty Sługi Bożego, które posłużą nam do podjęcia krótkiej refleksji na Mszy św., a na jej zakończenie, będziemy odmawiać wskazaną modlitwę.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • Worek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • Czwartek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  • Piątek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  • Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

15 lipca (czwartek) organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godz. 7.30, powrót późnym wieczorem.

W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. O 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Zachęcam do nabycia albumu ze zdjęciami i krótką historią naszej parafii. W albumie  są przedstawione 74 parafie z najbliższych nam okolic.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i czas urlopu na terenie naszej parafii życzę udanego wypoczynku. Udającym się na wakacje życzę pogodnego i pełnego pokoju ducha odpoczynku.