W następną niedzielę 29 stycznia 2023r. będziemy gościć w naszej Parafii ks. Biskupa Janusza Mastalskiego, który chce spotkać się z wiernymi w czasie wizytacji kanonicznej.

Program wizytacji:

8.55 – Przywitanie w drzwiach kościoła

9.00 – Homilia Księdza Biskupa w czasie Eucharystii

9.50 – Spotkanie z grupami w kościele: Róże Różańcowe, Zespół Charytatywny i  Chór Parafialny

10.15 – Spotkanie z Siostrami Urszulankami i Radą Parafialną w domu zakonnym

11.00 – Msza święta Celebrowana przez Księdza Biskupa

12.00 – Spotkanie z grupami w kościele: ministranci i lektorzy, schola oraz oaza

12.30 – Spotkanie z duszpasterzem na plebanii

• Wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • Środa – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • Czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • Piątek – św. Anieli Merici, dziewicy – założycielki Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
  • Sobota – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Z prasy katolickiej jest do nabycia m.in. „Gość Niedzielny”.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za wszelkie ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto parafii.

Wszystkim parafianom, dobrodziejom naszej świątyni i  gościom, życzę błogosławionej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały tydzień, a nauczycielom i uczniom dobrego, a także bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Alinę Ochońską. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie