W czwartek będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i  18.00. Podczas Mszy św. poświęcenie gromnic. Również we wtorek przypada XXVII Dzień Życia Konsekrowanego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Z racji I piątku miesiąca od godz. 16.30 będzie możliwość spowiedzi. Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo różańcowe w intencji naszej Ojczyzny o godz. 17.30.

Pomoc Charytatywna Potrzebującym „Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Jednocześnie przypominamy, że bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za wszelkie ofiary na cele charytatywne składane do skarbonki św. Antoniego.

• Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  • Piątek – wspomnienie św. Błażeja, którego czcimy jako orędownika w chorobach gardła – poświęcenie jabłek i  błogosławieństwo św. Błażeja.

W związku z kończącym się okresem kolędowym pragnę podziękować wszystkim za okazaną życzliwość, wspólną modlitwę i złożone dary. Część ofiar jest przeznaczona na Kurię Metropolitalną, seminarium duchowne, bratnią pomoc kapłańską i na UPJPII.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom naszej świątyni i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli oraz Bożego światła na drogach codzienności, a nauczycielom i uczniom dobrego, a także bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.