6. Niedziela Wielkanocna

W następną Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszam serdecznie do udziału w nabożeństwach majowych w dzień powszedni o godzinie 17.30, natomiast w niedziele o godzinie 14.30.

W sobotę (28.05.) w naszym kościele o godz. 11.00 (3c), 12.30 (3b) i 14.00 (kl. 3a) odbędzie się Pierwsza Komunia Święta dzieci z klas III.

W niedzielę (19.06.) o godz. 12.30 planujemy rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas IV.

Bierzmowanie młodzieży z klasy VIII będzie się 15. czerwca (środa) o godz. 18.00.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w dniach 4-5. czerwca w Parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Sygneczowie. Zapisy na stronie internetowej naszej parafii.

Kalendarz liturgiczny:

• Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
  • Czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza.

W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Modlimy się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszamy Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom dziękuję za wspólną modlitwę, życzę dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.