Niedziela Powołań – zaproszenie

„W ramach działań powołaniowych Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej dwa razy do roku odbywa się tzw. Niedziela Powołań. Klerycy i diakoni udają się do parafii dwóch wybranych dekanatów swoich diecezji i tam uczestniczą w mszach świętych, spotykają się z grupami parafialnymi, dzielą swoim świadectwem i modlą z wiernymi o powołania.

Spotkania mają na celu nie tylko zaprezentowanie życia w seminarium i pomoc rozważającym drogę kapłaństwa, lecz przede wszystkim wspólną refleksję nad tym, że każdy z nas powinien odkrywać w życiu to, do czego wzywa go Bóg.

Z powodu epidemii koronawirusa najbliższa edycja Niedzieli Powołań będzie realizowana poprzez Internet, 15 listopada 2020 r., na kanale Youtube Seminarium (szczegóły na plakacie poniżej):