Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja!

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła. Gościom, Przyjaciołom i Dobroczyńcom, razem z Siostrami Urszulankami, życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych i wielu łask od Zmartwychwstałego Pana. Niech Jezus Zmartwychwstały obdarza Was zdrowiem, pokojem i nadzieją.

Bardzo dziękujemy za dar modlitwy w naszej intencji, wszelkie wyrazy sympatii, słowa życzliwości i wsparcia oraz za przekazane życzenia. Z naszej strony zapewniamy o codziennej modlitwie za Parafian, Sympatyków naszej świątyni, Przyjaciół i Dobroczyńców Parafii i Klasztoru.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przygotowywali się w naszej wspólnocie do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych: uczestnikom rekolekcji parafialnych, nabożeństw pasyjnych i Triduum Paschalnego. Dziękuję Siostrom Urszulankom za nieustanne czuwanie w Ciemnicy i Grobie Pańskim oraz wspólnotom prowadzącym adoracje: Różom Różańcowym, Scholi Dorosłych i Scholce „Sierczańskie nutki”.

Dziękuję: siostrze Damianie i pani Iwonie za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego, pani Elżbiecie za troskę o czystość kościoła, panu Organiście za oprawę muzyczną, panom szafarzom Jackowi i Eugeniuszowi za pomoc w rozdzielaniu Komunii Św., lektorom i ministrantom za zaangażowanie w liturgię, panu Rafałowi za prowadzenie strony internetowej, panom niosącym baldachim.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Składka zostanie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego.

Wielki Tydzień na fotografiach