Wniebowstąpienie Pańskie

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.

Powoli kończy się Okres wielkanocny i kończy się możliwość wypełnienia obowiązku spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.

Nabożeństwa majowe w dzień powszedni o godzinie 17.30, natomiast w niedziele o godzinie 14.30. Przez cały tydzień podczas nabożeństw majowych nowenna do Ducha Świętego.

W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo majowe.

Dziękuję za zrozumienie i za przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych dotyczących: limitu wiernych w świątyni, zachowaniu dystansu, noszeniu maseczek, dezynfekcji rąk i innych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Jezus odszedł do nieba, by przygotować nam miejsce w Domu Ojca. Niech każda chwila naszego życia będzie przygotowaniem do spotkania kiedyś z Chrystusem w niebie.  Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i  Gościom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów. Na podążanie ku niebu, niech Pan Bóg wszystkim błogosławi!