Dziś pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

• Środa – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  • Piątek – święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu jest I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.

Pomoc  Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca (07.08.) o 20.30 na Apel Jasnogórski. Bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone dla potrzebujących składane do puszki św. Antoniego.

Kancelaria parafialna w dniach 02-10.08.2021 r.  będzie nieczynna. W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

Planujemy zorganizować pielgrzymkę na Podlasie w prawdopodobnym terminie: 15.09 – 19.09.2021r. W programie m.in.: Gietrzwałd, Olsztyn, Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Augustów, Dolina Rospudy, Sokółka, Święta Woda i Białystok. Szczegółowy program w gablotce i na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Na zakup misyjnych środków transportu złożyliśmy ofiarę 1970 zł. Serdeczne podziękowanie tym, którzy włączyli się w tę akcję.

Dziękuję za zachowywanie podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Naszym Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia. Wszystkim przeżywającym wakacje i czas urlopu na terenie naszej parafii życzę udanego wypoczynku. Udającym się na wakacje życzę pogodnego i pełnego pokoju ducha odpoczynku.

W minionym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej odbył się pogrzeb + Edwarda Kaczmarczyka. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”.