Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca świętego.

W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego, dlatego zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 dla wszystkich chorych i w podeszłym wieku z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Przed Mszą św. od godz. 8.30 będzie możliwość spowiedzi.

W najbliższą niedzielę – 12.02.2023r., będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego “Młodzi Światu” z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po Mszy świętej będzie możliwość nabycia pamiątek przywiezionych z krajów misyjnych w przedsionku kościoła oraz złożenia ofiary, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wyjazdu misyjnego do Afryki wolontariusza głoszącego świadectwo.

Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników japońskich Pawła i towarzyszy.
Piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Jest do nabycia kolejny numer Gościa Niedzielnego. Można zabrać do domu bezpłatny egzemplarz czasopisma Dobre Nowiny.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach. W czwartek zebraliśmy i przekazaliśmy na zakony kontemplacyjne kwotę 1162 zł.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom i Gościom życzę dobrego tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.