Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.00 dziękowaliśmy Panu Bogu za piękną i owocną posługę w naszej parafii Sióstr: Rafaeli, Noemi i Pauliny, prosząc jednocześnie o błogosławieństwo Boże na nowych placówkach.

We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwaną w tradycji polskiej świętem Matki Boskiej Zielnej. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie bukietów z ziół i kwiatów. Porządek Mszy św. niedzielny.

W liturgii Kościoła:

• Poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
  • Czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej.

W każdą środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek dzień szczególnej czci Pana Jezusa Miłosiernego. Od 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego przeprowadzi w sierpniu nabór wniosków nr III/2023 na „Podnoszenie jakości infrastruktury kulturalnej”.
Więcej informacji na stronie: lgdpowiatwielicki.eu oraz pod nr tel. 12 288 00 95.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzę błogosławionej niedzieli i łask w nowym tygodniu. Wszystkim przeżywającym wakacje i czas urlopu życzę udanego wypoczynku.