Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: w czwartek święto Narodzenia NMP; w piątek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

W każdą środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Prośby do Maryi możemy składać w kościele lub na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „zgłoś intencję”.

Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na XXX Jubileuszową Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę 11 września. Rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Płata”, następnie o godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta.

Spotkanie organizacyjne kandydatów na ministrantów w sobotę po Mszy świętej wieczornej.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzę błogosławionej niedzieli i łask w nowym tygodniu.