W liturgii Kościoła:

• Środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • Czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • Sobota – wspomnienie św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na XXXI Jubileuszową Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę 17 września.

W każdą środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku miesiąca. O 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.

Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 17.00.

Spotkania scholi dziecięcej odbywają się w piątki o godz. 17.00.

Chętnych zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Medjugorie i Czarnogóry w dniach 17-22.10.2023r. Szczegółowy program jest wywieszony przed wejściem do kościoła. Zapisy u p. Pawła Lewandowskiego.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej, szczególnie „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci „Stasia”.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Naszym Parafianom i Gościom życzę obfitości łask Bożych i polecam opiece Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Wiesław Kulig. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie