Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja!

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła, Gościom, Przyjaciołom i Dobroczyńcom, razem z Siostrami Urszulankami, życzymy w tym trudnym czasie, pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Jezus Zmartwychwstały obdarza Was zdrowiem, pokojem i nadzieją. Bardzo dziękujemy za dar modlitwy w naszej intencji, wszelkie wyrazy sympatii, słowa życzliwości i wsparcia oraz za przekazane życzenia. Z naszej strony zapewniamy o codziennej modlitwie za Parafian, Sympatyków naszej świątyni, Przyjaciół i Dobroczyńców Parafii i Klasztoru.

Pragnę  podziękować moim najbliższym współpracownikom za ich dzielność i gotowość służenia w ostatnim trudnym czasie. Dziękuję: Siostrom Urszulankom za nieustanną modlitwę, zaangażowanie w liturgię i wszelką pomoc, siostrze Damianie i pani Iwonie za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego, pani Elżbiecie i panu Eugeniuszowi za troskę o czystość kościoła, panu Organiście za oprawę muzyczną, panu szafarzowi Jackowi za pomoc w rozdzielaniu Komunii św. oraz razem z Zespołem Charytatywnym za troskę o chorych, panu Szymonowi, lektorom i ministrantom za zaangażowanie w liturgię, panu Rafałowi za prowadzenie strony internetowej i wszelką pomoc przy nagłaśnianiu kościoła. Siostrze Damianie i pani Elżbiecie dziękuje za systematyczną dezynfekcje naszej świątyni.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą odprawiane według stałego porządku: 9.00, 11.00 i 15.00 oraz dodatkowa Msza św. o godz. 7.30. Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem limit wiernych w świątyni wynosi 12 osób. Dziękuję za zrozumienie i za przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych a zarazem przypominam o zachowaniu dystansu, noszeniu odpowiednich maseczek zasłaniających usta i nos, dezynfekcji rąk i innych zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii. Dbajmy o bezpieczeństwo innych, kierując się miłością bliźniego. Mamy do dyspozycji ponad 100 krzeseł, dlatego przy sprzyjającej pogodzie zachęcam do uczestnictwa w liturgii na zewnątrz kościoła z zachowaniem odpowiednich odstępów.

Dziękuję panu Dyrektorowi Robertowi za wszelkie zaangażowanie związane z wypożyczeniem i nabyciem nowych krzeseł. Dziękuje panu Mariuszowi za wykonanie i podarowanie specjalnego regału i dekoracje i inne potrzebne rzeczy w zakrystii.

Za wszelkie ofiary składane na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej serdeczne Bóg zapłać.