środa – wspomnienie św. Antoniego, opata

piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

niedziela – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Program wizyty jest zamieszczony w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

W środę o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. Od 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Młodzież klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę o godz. 18.00.

W dniach od 18 do 25 stycznia będzie miał miejsce w naszej Archidiecezji  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za wszelkie ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto parafii. Podczas Pasterki zebraliśmy na Fundusz Ochrony Życia SOS 1180 zł., a na Uniwersytet Papieski w Krakowie 2510 zł.

Wszystkim parafianom, dobrodziejom i gościom życzę błogosławionej niedzieli. Niech nas umacnia i prowadzi w naszym codziennym życiu Boże błogosławieństwo.