Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w piątek bł. Bronisławy.

W każdą środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W I piątek miesiąca o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

W sobotę o godz. 17.30 odmówimy różaniec w intencji naszej Ojczyzny.

W pierwszą sobotę miesiąca Pomoc Charytatywna Potrzebującym „ Bądź Dobry jak Chleb ” zaprasza na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Jednocześnie informujemy iż bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00. w „Barce” przy klasztorze. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary przeznaczone dla potrzebujących pozostawiane  w puszcze św. Antoniego.

Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na XXXI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę 17 września. Rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”, następnie o godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom życzę błogosławionej niedzieli i łask w nowym tygodniu.

W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Kręcina. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…