Z racji I niedzieli adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańca.

W Oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Proszę o asystę dzieci do sypania kwiatów, pań i panów noszących feretrony i baldachim.W piątek na zakończenie oktawy błogosławieństwo dzieci.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  możliwość spowiedzi.  Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 9.00.

W kalendarzu liturgicznym:

• w poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Zapraszamy dzieci i młodzież do Róży Różańcowej. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. W programie m.in.: kolorowanki maryjne, opowiadania o objawieniach maryjnych na świecie, przybliżenie treści poszczególnych tajemnic różańcowych, liczne niespodzianki związane z osobą Matki Bożej. Zapisy chętnych w zakrystii.

Zachęcam do lektury czasopism katolickich: „Gościa Niedzielnego” i jego specjalnego numeru oraz bezpłatnego numeru „Dobre Nowiny”. Jest do nabycia najnowsza książka opisująca życie ks. Michała Rapacza, kandydata na ołtarze. Możemy zakupić płyty z nagraniami naszego chóru parafialnego jako prezent na różne uroczystości.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach m.in. na konto parafialne i w kopertach.

Naszym Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia.