Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele: w niedziele o godz. 14.30, w poniedziałki, środy, piątki i soboty o 17.30, wtorki i czwartki po Mszach św. o godz. 7.00.

Kalendarz liturgiczny:

• wtorek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
  • czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  • piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

W najbliższą niedzielę 16.06 po raz kolejny ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczne hasło Marszu to: „BROŃMY DZIECI”. Wyruszy o godz. 11.30 z Placu Matejki i przejdzie ulicami Starego Miasta oraz Kazimierza. Zapraszamy do udziału.

Pani sołtys i rada sołecka zapraszają wszystkie dzieci i dorosłych na piknik dnia 15 czerwca w sobotę od godz. 14.00 na Sołecki Plac Zabaw. W programie wiele atrakcji!

Duszpasterstwo Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej informuje, że jeszcze zostały wolne miejsca na tygodniowy wyjazd dla dzieci po I Komunii św. do Suchego k/Zakopanego. Bliższe informacje na plakacie lub stronie internetowej Kurii.

Dziękuję za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej.

Naszym Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego nadchodzącego tygodnia.