W piątek będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i  18.00. Podczas Mszy św. poświęcenie gromnic. Również we wtorek przypada XXVIII Dzień Życia Konsekrowanego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Z racji I piątku miesiąca od godz. 16.30 będzie możliwość spowiedzi. Tradycyjne odwiedziny chorych od godz. 8.30.

W środę o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

Młodzież klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę o godz. 18.00.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo różańcowe w intencji naszej Ojczyzny o godz. 17.30.

W sobotę o godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Poświęcimy wtedy gromnice.

Pomoc Charytatywna Potrzebującym „Bądź Dobry jak Chleb” zaprasza w pierwszą sobotę miesiąca na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Jednocześnie przypominamy, że bezpłatny punkt wydawania oraz przyjmowania odzieży i środków spożywczych dla osób potrzebujących czynny jest w każdy poniedziałek w godz. od 18.30 do 20.00 w „Barce” przy klasztorze. Dziękujemy za wszelkie ofiary na cele charytatywne składane do skarbonki św. Antoniego.

W związku z kończącym się okresem kolędowym pragnę podziękować wszystkim za okazaną życzliwość, wspólną modlitwę i złożone dary. Część ofiar jest przeznaczona na Kurię Metropolitalną, seminarium duchowne, bratnią pomoc kapłańską i na UPJPII.

Za tydzień (4 lutego) w kinie „Mediateka” o godz. 12.00 pojawią się dwa pierwsze odcinki IV SEZONU serialu pt. THE CHOSEN (to świetnie zrobiony serial o Jezusie i Apostołach). Wcześniejsze trzy sezony można odnaleźć i oglądać w internecie.

Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Jest do nabycia kolejny numer Gościa Niedzielnego. Można zabrać do domu bezpłatny egzemplarz czasopisma Dobre Nowiny.

Dziękuję za wszelkie ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne naszej wspólnoty parafialnej składane na tacę oraz w innych formach.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom i  Gościom życzę dobrego tygodnia, obfitującego w  Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.